FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Skänkskåp 4168353
nr 416 8353
Skänkskåp
Lenght: ()
Ek, Jugend, längd: 163, djup: 54, höjd: 194 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 1000
Monday May 22 2006
at 16:00:00
300 kr
500 kr
750 kr
850 kr
950 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.
Skänkskåp
nr 416 8353
Skänkskåp
Lenght: ()
| Estimate: | 300 |
| Sold: | SEK 1000 |
Monday May 22 2006 |
Jugend